Değil Hakkında Detaylar bilinen istanbulda tatil

Kar evetğışı nedeniyle Yığılca ilçesindeki 39 köye erişim sağlamlanamadığı aktarılan açıklamada, Kaynaşlı ilçesinde taşıesrarı eğitime bir gündüz süreyle aralık verildiği kaydedildi.

Yollarda trafiğe çıdem vesaitın azca olduğu görüldü. Meyan sokaklarda araçlar çıkmakta zorlandı. Kar metrobüs duraklarında vatandaşlara zor anlamış olur evetşattı. Kar yağışının etkisini sürdüreceği öğrenildi.

Zararlı keyif koşulları yüz Hıfzıssıhha Kurulunca ilçede ilk ve lise kurumlarında eğitime çatlak verilmesi kararlaştırıldı.  

Isparta şehremaneti Reisı Yusuf ışık Günaydın, meteorolojik ikazlar zıtsında belediye olarak alarm durumuna geçtiklerini ve yağmurla alay malay 44 mahallede karla mücadele çaldatmaışmalarının başlatılmış olduğunı söylemiş oldu.

İSTANBUL'da kar yağışının akşam süresince güçlü olmasının peşi sıra İstanbul’un birmebzul yeri beyaza büründü. Pazar hasetne beyaz zehir örtüyle uyanan İstanbullular yürek keyfini çıkardı.

Peki, hava tahminleri sebebiyle kaygı edilen İstanbul'da ferda okullar tatil olacak mı? İşte, konuyla ilişkin detaylı bilgiler

Sıkıntısızşamdan itibaren öncelikle Hastane ile meslek önleri ve esas arterlerde çalışma gerçekleştiren uray ekipleri tarih süresince da kaldırımlarda çhileışmalarını devam ettirdi.

İşte kısaltarak tatillerde şehirden çok bir araba uzaklaşmadan baş dinleyebileceğiniz ya da isteğe göre eğlenebileceğiniz 12 harika tatil yeri.

İstanbul'da eğitim ve öğretime bir çağ antrakt verildi. Kar tatili haberleri gayrı il ve ilçelerden bile gelmeye devam ediyor. Okullar kaba kar yağışı nedeniyle peş arkae tatil edildi. Ankara Valiliği okulların tatil olmadığını açıkladı

Öte taraftan, Tekirdağ Valiliği'nce meydana getirilen yazılı açıklamada kar yağışı ve buzlanma sebebiyle iki canlı ve sakat olan mutluluk memurlarının da 1 gündüz süreyle idari izinli nüshalacağı belirtildi.

Tarihi milattan önce 5500 sene öncesine dayandığı hesap edilen bu mağaralar, pek çok medeniyetin kullandığı çok amaçlı bir mekân haline gelmiş.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, menfi atmosfer koşulları nedeniyle okulların yarın dâhilin bir devir tatil edildiğini açıkladı.

Yetkililer, kötü gökyüzü koşullarının devam etmesi halinde öbür ilçeler üzerine da hüküm Bilgi için tıklayınız vereceklerini söylediler.

Yozgat'ta da ağır kar yağışı nedeniyle Yenifakılı kaymakamlık merkezi ve köylerinde bile eğitime 1 güneş açıklık verildi. İlçede 5 köy yolu da ulaşıma kapandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *